Czas na Janowiankę

Już jutro(20.08.br.) na Stadionie Miejskim w Kocku w ramach III kolejki Lubelskiej Klasy Okręgowej czarno-żółto-niebiescy podejmować będą drużynę Janowianki Janów Lubelski.Początek meczu o godzinie 17:00.

Zespół Janowianki sezon rozpoczą od porażki w starciu z Sokołem Konopnica (3:2).Natomiast w drugiej kolejce drużyna z Janowa Lubelskiego wygrała z drużyną POM-u Piotrowice 3:2.Zdobyte w dwóch meczach 3 punkty dają Janowiance 6 miejsce w ligowej tabeli-5.pozycji wyżej od Polesia.

Podopieczni Zbigniewa Wójcika sezon rozpoczeli od remisu na własnym boisku z drużyną Orionu Niedrzwica(1:1).Dwa dni później czarno-żółto-niebiescy pojechali do Puław na mecz II kolejki lubelskiej okręgówki.Rywalem zespołu Polesia była Wisła II Puławy.Po bardzo emocjonującym meczu padł remis.Bramki dla podopiecznych Zbigniewa Wójcika zdobyli Jacek Cybul i Grzegorz Misiarz.

Mecz III kolejki Lubelskiej Klasy Okręgowej Polesie Kock-Janowianka Janów Lubelski zostanie rozegrany jutro(20.08.br.) nas Stadionie Miejskim w Kocku.Pierwszy gwizdek o godzinie 17:00.Zapraszamy wszystkich kibiców!