DERBY POWIATU!! Zapowiedź VI Kolejki Lubelskiej IV Ligi!

W środę(31.08)  o 17:00 na Stadionie Miejskim w Kocku dojdzie do Derbowego Spotkania pomiędzy Polesiem Kock a Lewartem Lubartów!

Polesie obecnie zajmuje 9 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. W ostatniej kolejce kocczanie wygrali z Unią Hrubieszów 3:1. Bramki dla zespołu Jerzego Wyroślaka strzelali 2 Jacek Cybul i 1 Arek Adamczuk. Polesie na pewno będzie chciało ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść. Jerzy Wyroślak ma w swoim zespole bardzo utalentowanych zawodników takich ja Arek Adamczuk czy Piotr Struski,którzy na pewno nie zawiodą kibiców z Kocka.

Lewart obecnie plasuje się na 3 pozycji z dorobkiem 11 punktów. W ostatniej kolejce drużyna Roberta Makarewicz w ostatniej Kolejce pokonała LKS Milanów 2:1 Patryk Stopa i Szymon Terlecki. Lewart to spadkowicz z III ligi więc na pewno w Kocku nie odda punktów bez walki. Drużyna z Lubartowa tak jak i Polesie ma bardzo dobrych zawodników takich jak np. Mateusz Kompanicki,który jest mocnym ogniwem zespołu z Lubartowa.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW!!