zamknij reklamę

Na początek Orion!

Na początek Orion!

W sobotę,12 sierpnia o godzinie 16:30 na Stadionie Miejskim w Kocku piłkarze Polesia Kock rozegrają mecz I kolejki lubelskiej klasy okręgowej.Rywalem podopiecznych Zbigniewa Wójcika będzie Orion Niedrzwica Duża.

Przygotowania do sezonu 2017/18 piłkarze Polesia rozpoczeli 15 lipca.W okresie przygotowawczym rozegrali oni pięć gier kontrolnych:z MKS-em Ryki 1:3,ze Spartą Rejowiec Fabr. 1:3,z Unią Żabików 1:0,z rezerwami puławskiej Wisły 0:5 i z Górnikiem II Łęczna 0:4.Zawodnicy Polesia zdążyli także stoczyć bój w Pucharze Polski LZPN z Mazowszem Stężyca który udało się wygrać.

Pierwszy ligowy mecz podopieczni Zbigniewa Wójcika rozegrają  już jutro. Przeciwnikiem drużyny z Kocka będzie Orion Niedrzwica.Przeciwnik jest dobrze znany zawodnikom Polesia.Mecz z Orionem rozpocznie się o godzinie 16:30.Po tym meczu podopieczni Zbigniewa Wójcika nie będą mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek bowiem już we wtorek pojadą do Puław na mecz 2 kolejki lubelskiej klasy okręgowej.Przeciwnikiem będzie Wisła II Puławy.Kibicom z Kocka po raz drugi w sezonie 2017/2018  gracze Polesia zaprezentują się  20 sierpnia na meczu z Janowianką Janów Lubelski.Początek o godz 17:00.

Zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejszy mecz z Orionem.Początek o 16:30!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości