zamknij reklamę

Remis z Orionem

Remis z Orionem

Remisem zakończył się dzisiejszy mecz Polesia Kock z Orionem Niedrzwica.Zespół Polesia był głównym faworytem do zwycięstwa,lecz dzięki dobrej grze przyjezdnych w drugiej połowie mogą oni cieszyć się z jednego punktu.

Od pierwszych minut ton wydarzeniom na boisku nadawała nasza drużyna.Podopieczni Zbigniewa Wójcika osiągneli przewagę nad rywalem,lecz nie przełożyła się ona na skuteczność.Bardzo dobrze spisywał się bramkarz przyjezdnych,który swoimi interwencjami ratował swój zespół przed utratą bramki.Swoje okazje mieli między innymi Piotr Struski,Irek Mitura czy Michał Skrzypek.W 17' minucie Polesie objeło prowadzenie.Obrońcom Orionu urwał się Mateusz Filipczuk który dośrodkował wprost na głowę Grzegorza Misiarza a ten z najbliższej odległości pokonał bramkarza przyjezdnych.Wynik 1:0 jeszcze bardziej zmotywował zawodników Polesia,którzy za wszelką cenę chcieli podwyższyć wynik.Swoją okazję miał Irek Mitura,ale bramkarza Orionu wyręczył obrońca gości.Około 30; minuty boisko z powodu lekkiego urazu opuścił Michał Skrzypek a zastąpił go młody Grzegorz Nowakowski.Ostatni kwadrans meczu był już bardziej wyrównany.W około 40' minucie groźną sytuację ponownie miała nasza drużyna,lecz obronna ręką z pojedynku "sam na sam" wyszedł bramkarz przyjezdnych.

Druga połowa była już bardziej wyrównana.W 55' minucie groźną sytuację mieli zawodnicy Orionu,ale strzał jednego z zawodników gości miną bramkę strzeżoną przez Marcina Zapała.Kilkanaście sekund później nasza drużyna odpowiedziała strzałem z powietrza,który minimalnie poszybował nad poprzeczką bramki przyjezdnych.Z czasem to zawodnicy gości zaczeli przejmować inicjatywę w meczu.Sporo problemów naszemu bramkarzowi sprawiły strzały zza pola karnego.Nasza drużyna chciała utrzymać prowadzenie 1:0 i nastawiła się na grę z kontry.Okazję na podwyrzszenie rezultatu miał Grzegorz Góral,ale bramkarz gości przeniósł piłkę nad poprzeczką.W 77' minucie Orion dopiął w końcu swego i zdobył bramkę.Do końca meczu żadna z drużyn nie mogła umieścić piłki w siatce rywala.

Polesie Kock-Orion Niedrzwica 1:1 (1:0)

Bramka: 17' Grzegorz Misiarz

Polesie: Zapał-Mi.Skrzypek(25'Nowakowski,73'Majcher),Kamiński,Krupski,Wójcik,Ma.Skrzypek,Cybul,Misiarz,Filipczuk,Struski,I.Mitura(70'Góral)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości