Wysokie Zwycięstwo!

W niedzielne popołudnie drużyna Jerzego Wyroślaka rozgrywała swój 4 mecz jesienią. Przeciwnikiem Kockiej drużyny był LKS Milanów.

Goście do Kocka przyjechali po 3 punkty,lecz wiedzieli,że drużyna z Kocka nie odda ich bez walki. Od pierwszych minut gra była dosyć wyrównana. Obie drużyny tworzyły sobie sytuacje na zdobycie bramek. Dopiero w 33 minucie to Kocczanie jako pierwsi zdobyli gola. Ładnie skrzydłem przedarł się Arek Adamczuk i pokonał bramkarza Gości. Od 43 minuty Polesie prowadziło już 2:0. Grzegorz Misiarz ładnie ograł przeciwnika i podał do Dominika Kuli,który trafił do siatki. Chwilę później bramkę do szatni zdobył Jacek Cybul który wykorzystał wrzutkę Arka.

W drugiej połowie obraz gry był taki sam. Już w 60 minucie kolejna bramkę dla Polesia zdobył Grzegorz Góral,któremu asystował Misiarz. Kwadrans przed końcem spotkania przeciwnicy strzelili kontaktowego gola. Kilka minut później było już 5:1 a bramkę w sytuacji sam na sam zdobył wprowadzony chwilę wcześnie Nakonieczny. Po chwili goście strzelili drugiego gola.Pod koniec meczu Paweł Kutnik oddał strzał i zdobył bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 6:2.

Polesie Kock-LKS Milanów 6:2

Bramki: Adamczuk 33',Kula 43',Cybul 44',Góral 56',Nakonieczny 81',Kutnik 89'.

Skład:Pełka – Gałązka, P. Mitura, Wójcik, Kutnik, Adamczuk (75′ Nakonieczny), Misiarz, Cybul (70′ Skrzypek), Kula (70′ Wójcicki), Góral, Augustynowicz (73′ Trochimiuk).