XI Turniej o Puchar Burmistrza Kocka za nami!

Dzisiejszej soboty(14.01) w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół w Kocku odbyła się kolejna,już IX edycja halowego turnieju O Puchar Burmistrza Kocka.W turnieju udział wzięło pięć drużyn:Unia Żabików,LKS Milanów,Unia Krzywda i dwie drużyny Polesia Kock. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Polesie Kock II która wygrała 3 mecze a przegrała tylko jeden,drugie miejsce zajęła drużyna LKS-u Milanów która przegrała w ostatnim swoim meczu z Polesiem Kock I,trzecie miejsce należało do pierwszego składu Polesia,czwarte zajęła Unia Żabików a piąte miejsce Unia Krzywda. Królem Strzelców z dorobkiem 7 bramek został Paweł Kutnik(Polesie I) a najlepszym bramkarzem Bartłomiej Mitura(PolesieII)

Wyniki: Milanów - Żabików 1:1, Krzywda - Polesie II 0:3, Milanów – Krzywda 2:0, Polesie I – Żabików 3:1, Krzywda – Polesie I 2:2, Polesie II – Milanów 0:1, Polesie I – Polesie II 2:4, Żabików – Krzywda 4:1, Polesie II – Żabików 2:0, Milanów – Polesie I 2:2.

Tabela końcowa:

1.Polesie Kock II