XII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kock.

W niedzielę (tj.21.01.2018r.) w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul.Stępnia odbyła się XII już Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Kock.Do turnieju przystąpiło pięć drużyny:Lewart Lubartów I,Lewart Lubartów II,Polesie Kock I,Polesie Kock II oraz MKS Ryki.Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Poniżej wyniki poszczególnych spotkań:

1.Polesie Kock I-Lewart Lubartów I 2:1

2.Polesie Kock I-Polesie Kock II 4:4

3.Polesie Kock I-Lewart Lubartów II 7:1

4.Polesie Kock I-MKS Ryki 4:3

5.Lewart Lubartów I-Polesie Kock II 4:2

6.Lewart Lubartów I-Lewart Lubartów II 4:6

7.Lewart Lubartów I- MKS Ryki 2:0

8.Polesie Kock II-Lewart Lubartów II 4:3

9.Polesie Kock II-MKS Ryki 2:1

10.Lewart Lubartów II-MKS Ryki 2:1

Tabela Końcowa:

1.Polesie Kock I 10pkt. bramki:(17:9)

2.Polesie Kock II 7pkt. bramki:(12:12)

3.Lewart Lubartów II 6pkt. bramki:(12:16)

4.Lewart Lubartów I 6pkt. bramki:(11:10)

5.MKS Ryki 0pkt. bramki:(5:10)

Najlepszym strzelcem turnieju został Jacek Cybul-Polesie Kock I, natomiast statuetka najlepszego bramkarza powędrowała do Bartłomieja Kałaski-MKS Ryki.Najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Wójcicki.

Skład zwycięskiej drużyny:Bartłomiej Mitura-Jacek Cybul,Michał Wójcicki,Damian Majcher,Grzegorz Misiarz,Patryk Mitura,Jakub Dobosz,Sebastian Guz,a trenerem był Pan Zbigniew Wójcik.

Skład Polesia II:Sebastian Gryglicki-Rafał Krupski,Paweł Kutnik,Filip Sikorski,Grzegorz Nowakowski,Mykola Durkalevych,Mateusz Filipczuk.

Na koniec drużyny otrzymały z rąk burmistrza Kocka Pana Tomasza Futery pamiątkowe puchary oraz dyplomy, a wyróżnieni zawodnicy statuetki.

Zawody sędziowali Pan Jacek Paskudzki oraz Przemysław Paskudzki,sędzią technicznym był Pan Leon Filipek a opiekę medyczną sprawował Pan Mieczysław Jarosz.