Zaległy mecz XVIII kolejki

Już jutro(tj.12.04 br) na Stadionie Miejskim w Kocku drużyna Polesia rozegra zaległy mecz XVIII kolejki IV ligi z drużyną Chełmianki Chełm.

Chełmianka to obecny lider lubelskiej IV ligi. Podopieczni Artura Bożyka są także jednym z kandydatów do awansu.Drużyna z Chełma ma na swoim koncie 54 punkty po 21 rozegranych meczach.W ostatniej kolejce Chełmianka bezbramkowo zremisowała ze Stalą Kraśnik.Najlepszym strzelcem drużyny z Chełma jest Oleksji Prytuliak.

Czarno-żółto-niebiescy zajmują obecnie 14 miejsce z dorobkiem 21 punktów po 21 meczach.W ostatniej kolejce podopieczni Zbigniewa Wójcika przegrali w Hrubieszowie z tamtejszą Unią 2:1. Honorową bramkę dla zespołu Polesia zdobył Arkadiusz Adamczuk. Najlepszym strzelce drużyny Polesia jest Jacek Cybul z dorobkiem 6 bramek.

Obie drużyny mierzyły się ze sobą jesienią,wtedy wówczas w Chełmie,drużyna Chełmianki wygrała 2:1. Bramkę dla Polesia w tamtym spotkaniu zdobył Piotr Struski.

Zaległy mecz XVIII kolejki odbędzie się 12 kwietnia br. o godz.17:00 na Stadionie Miejskim w Kocku.Zapraszamy wszystkich kibiców!!