Zapowiedź V kolejki Lubelskiej IV Ligi!

W niedziele (28.08) na Stadionie Miejskim w Kocku odbędzie się mecz V kolejki Lubelskiej IV Ligi pomiędzy drużyną Polesia Kock a Unii Hrubieszów!

Polesie zajmuje obecnie 12 miejsce z dorobkiem 4 punktów. W ostatniej kolejce Kocczanie pokonali na własnym boisku drużynę LKS-u Milanów aż 6:2. Bramki dla Polesia strzelali Arek Adamczuk,Dominik Kula,Jacek Cybul,Grzesiek Góral,Kamil Nakonieczny i Paweł Kutnik. Najlepszym strzelcem Polesia jest Grzegorz Góral, który w rundzie jesiennej strzelił 3 bramki.

Unia zajmuje obecnie 16 miejsce z dorobkiem tylko 2 punktów. W ostatniej kolejce drużyna z Hrubieszowa bezbramkowo zremisowała z Victorią Żmudź. Na pewno w tym meczu Unia będzie chciała zgarnąć pełną pule,ale Polesie na pewno nie podda się bez walki. Najlepszym strzelcem Unii Hrubieszów jest a właściwie są Dominik Karaszewski,Patryk Krygiel i Michał Wiejak którzy zdobyli po jednym golu dla swojej drużyny.

Ko wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Dowiemy się już w niedziele!

Zapraszamy!!!