Zapowiedź VIII kolejki Lubelskiej IV Ligi!

W najbliższy weekend(11.09) na Stadionie Miejskim w Kocku dojdzie do starcia pomiędzy Polesiem Kock a Lublinianką Lublin.Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Polesie obecnie zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów. W ostatniej kolejce zespół Jerzego Wyroślaka przegrał w wyjazdowym z Tomasovią Tomaszów Lub. 2:1. Bramkę dla Polesia zdobył wówczas Dominik Kula. W sezonie 2016/2017 Polesie rozegrało 7 meczy wygrywając 2 z nich,remisując 1 i przegrywając 4. Na pewno w meczu z Lublinianką gospodarze będą chcieli zrehabilitować się  za porażkę w Tomaszowie.

Lublinianka zajmuję obecnie 6 miejsce z dorobkiem 12 punktów. W ostatniej kolejce podopieczni Grzegorza Białka wygrali w Lubartowie z tamtejszym Lewartem 1:3. W sezonie 2016/2017 Lublinianka rozegrała 7 spotkań wygrywając 4 z nich,remisując 1 i przegrywając 2. Lublinianka po zwycięstwie w Lubartowie na pewno będzie chciała wygrać i w Kocku.

Oba zespołu spotkały się ze sobą w okresie przygotowawczym. Górą była wtedy Lublinianka która wygrała 0:1. Jak będzei tym razem> dowiemy się już w niedziele!