Zapowiedź X kolejki IV Ligi Lubelskiej!

W niedziele na Stadionie Miejskim w Kocku rozegrany zostanie mecz X kolejki lubelskiej IV ligi pomiędzy Polesiem Kock a Kryształem Werbkowice.
Polesie zajmuje 13 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 10 punktów. W ostatniej kolejce drużyna Polesia wysoko przegrała w Kraśniku z tamtejszą Stalą aż 7:2,w tamtym spotkaniu bramki dla przyjezdnych strzelali Grzegorz Misiarz z rzutu karnego i Jacek Cybul. Gospodarze na pewno będą chcieli się zrechabilitować za porażkę w Kraśniku i wygrać z Kryształem. Obie drużyny grały ze sobą 2 razy w sezonie 2015/16. Jesienią górą byli werbkowiczanie a wiosną to Kocczanie cieszyli się ze zwycięstwa.

Kryształ zajmuje 8 pozycje z dorobkiem 13 punktów. W ostatniej kolejce drużyna z Werbkowic wygrała z Lublinianką 1:0.Jedyna bramkę w tym meczu zdobył Szymon Dec. Goście wygrali 3 mecze z rzędu i na pewno w Kocku nie oddadzą łatwo 3 punktów. Drużyna Kryształu będzie chciała takżę zrechabilitować się za porażkę wiosną.

Polesie Kock-Kryształ Werbkowice

Niedziela(25.09)