Zapowiedź XVI kolejki IV ligi Lubelskiej!

W niedziele(6.11.2016) na Stadionie Miejskim w Kocku o godz. 14:00 odbędzie się mecz IV ligi Lubelskiej pomiędzy Polesiem Kock a Hetmanem Zamość!

Zespół Polesia zajmuje obecnie 15 miejsce z dorobkiem 14 punktów. W ostatniej kolejce kocczanie ulegli we Włodawie tamtejszej Włodawiance 3:2. Na listę strzelców drużyny z Kocka wpisali się Grzegorz Góral i Patryk Mitura.W niedziele poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko. Do Kocka przyjeżdża vice lider z Zamościa który za wszelką cenę będzie chciał zgarnąć komplet oczek. W zespole Polesia będzie brakowało na pewno Kamila Nakoniecznego który będzie pauzował z czerwoną kartkę którą otrzymał na meczu we Włodawie,ale w świetnej formie są inni zawodnicy Polesia którzy na pewno będą nękali obronę gości z Zamościa.

Hetman to v-ce lider który w rundzie jesiennej zdobył 38 punktów. W ostatniej kolejce podopieczni Krzysztofa Rysaka minimalnie zwyciężyli z Górnikiem II Łęczna 1:0 a bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 81 minucie Łukasz Kamiński. W niedziele Hetman będzie chciał pokazać swoją siłę i wygrać w Kocku. Musimy pamiętać o tym że Polesie też będzie chciało wygrać i zdobyć 3 punkty które są im teraz bardzo potrzebne. Hetman będzie miał czym postraszyć zespół z Kocka. Wiemy że w klubie z Zamościa występuje kilku doskonałych zawodników m.in Oleksijej Rodewicz.

Czy Adamczuk i spółka popsują plany ekipie z Zamościa?  Wszystkiego dowiemy się już w najbliższą niedziele.

ZAPRASZAMY!!