zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
4:2
Opolanin Opole Lubelskie
Sygnał Lublin
2:2
GKS Niemce
POM-Iskra Piotrowice
2:1
Wisła II Puławy
Orzeł Urzędów
0:5
Avia II Świdnik
Sokół Konopnica
3:2
Janowianka Janów Lubelski
Polesie Kock
1:1
Orion Niedrzwica
Tur Milejów
5:1
Garbarnia Kurów
Stal Poniatowa
2:0
Granit Bychawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
3:1
Stal Poniatowa
Orzeł Urzędów
2:3
Tur Milejów
Wisła II Puławy
2:2
Polesie Kock
Janowianka Janów Lubelski
3:2
POM-Iskra Piotrowice
Garbarnia Kurów
3:3
Sygnał Lublin
Avia II Świdnik
1:2
Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica
1:0
Piaskovia Piaski
Granit Bychawa
1:3
Sokół Konopnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:4
Orzeł Urzędów
Tur Milejów
3:1
Avia II Świdnik
Piaskovia Piaski
1:5
Wisła II Puławy
Sokół Konopnica
3:1
GKS Niemce
POM-Iskra Piotrowice
2:0
Granit Bychawa
Opolanin Opole Lubelskie
0:1
Orion Niedrzwica
Stal Poniatowa
7:1
Garbarnia Kurów
Polesie Kock
6:0
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
0:0
Avia II Świdnik
Garbarnia Kurów
1:1
Sokół Konopnica
GKS Niemce
0:2
POM-Iskra Piotrowice
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Piaskovia Piaski
Orzeł Urzędów
1:3
Stal Poniatowa
Wisła II Puławy
4:2
Opolanin Opole Lubelskie
Tur Milejów
1:2
Sygnał Lublin
Granit Bychawa
1:1
Polesie Kock
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
6:0
Avia II Świdnik
Piaskovia Piaski
2:1
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
2:1
Orzeł Urzędów
Polesie Kock
2:0
GKS Niemce
Opolanin Opole Lubelskie
4:2
Janowianka Janów Lubelski
POM-Iskra Piotrowice
7:2
Garbarnia Kurów
Stal Poniatowa
5:0
Tur Milejów
Orion Niedrzwica
0:4
Wisła II Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
0:2
Piaskovia Piaski
Sygnał Lublin
3:0
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
0:2
Orion Niedrzwica
Garbarnia Kurów
0:4
Polesie Kock
Tur Milejów
0:0
Sokół Konopnica
Granit Bychawa
0:0
Opolanin Opole Lubelskie
Orzeł Urzędów
0:6
POM-Iskra Piotrowice
Avia II Świdnik
1:5
Wisła II Puławy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
3:2
Garbarnia Kurów
Sokół Konopnica
2:4
Sygnał Lublin
Wisła II Puławy
8:0
Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie
2:2
GKS Niemce
Orion Niedrzwica
2:2
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
2:1
Avia II Świdnik
POM-Iskra Piotrowice
1:1
Tur Milejów
Polesie Kock
2:1
Orzeł Urzędów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
- : -
Orion Niedrzwica
Sygnał Lublin
- : -
POM-Iskra Piotrowice
Granit Bychawa
- : -
Wisła II Puławy
Tur Milejów
- : -
Polesie Kock
Stal Poniatowa
- : -
Sokół Konopnica
Garbarnia Kurów
- : -
Opolanin Opole Lubelskie
Orzeł Urzędów
- : -
Piaskovia Piaski
Avia II Świdnik
- : -
Janowianka Janów Lubelski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij