Kolejne zwycięstwo

W niedzielnym spotkaniu VII kolejki Lubelskiej Klasy Okręgowej drużyna Polesia pokonała na własnym boisku drużynę Orła Urzędów 2:1.Bramki dla czarno-żółto-niebieskich zdobywali Paweł Kutnik w 45' i Patryk Mitura w 60 minucie.

Niedzielny mecz Polesia z Orłem rozgrywany był w deszczowych warunkach,murawa była śliska i utrudniała kombinacyjną grę.Padający deszcz sprawił,że w szeregi obu drużyn wkradło się trochę chaosu.Od pierwszych minut minimalnie na boisku przeważało Polesie.Podopieczni Zbigniewa Wójcika oddali więcej strzałów na bramkę przyjezdnych,lecz brakowało im skuteczności.Przyjezdni także mieli swoje okazje,ale nie mogli pokonać dobrze broniącego Marcina Zapała.Swoją przewagę Polesie udokumentowało dopiero w 45 minucie kiedy to Paweł Kutnik pokonał bramkarza goście.Po pierwszej części spotkania obie drużyn schodziły przy jednobramkowym prowadzeniu Polesia.

W drugiej połowię gra się wyrównała.Po przerwie drużyna z Urzędowa coraz śmielej zaczęła poczynać sobie na połowie przeciwnika.Oddali kilka strzałów na bramkę,lecz żaden z nich nie był celny.W 60 minucie gry czarno-żółto-niebiescy podwyższyli wynik.Strzelcem drugiej bramki dla Polesia okazał się Patryk Mitura.Kilka minut później okazję na podwyższenie rezultatu mieli między innymi Michał Wójcicki,Jacek Cybul, czy Filip Sikorski.W 80 minucie sędzia główny meczu podyktował rzut wolny dla zawodników Orłą po faulu Mykoli Durkalevycha.Dobrym strzałem z rzutu wolnego popisał się Sebastian Paszkowski który pokonał Marcina Zapała.Polesie mogło jeszcze podwyższyć wynik,lecz w kilku akcjach zabrakło skuteczności.

Polesie Kock –Orzeł Urzędów 2:1 (1:0)

Bramki: Kutnik (44), Mitura (60) –Paszkowski (82).

Polesie: Zapał –Michał Skrzypek, Mitura, Wójcik, Kutnik, Durkalewicz (74 Nowakowski), D. Majcher (57 Wójcicki), Maciej Skrzypek (88 Gałązka), Filipczuk (70 Sikorski), Misiarz, Cybul (82 Góral).