Pokonać Włodawianke

W najbliższą sobotę(tj.03.06) na Stadionie Miejskim w Kocku drużyna Polesia rozegra kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem czarno-żółto-niebieskich będzie drużyna Włodawianki Włodawa. Początek spotkania o godz.11:00.

Polesie:obecnie plasuję się na 16 miejscu w ligowej tabeli.W sumie podopieczni Zbigniewa Wójcika zgromadzili do tej pory 29 punktów w 31 meczach. W ostatniej kolejce Polesie zremisowało z Górnikiem II Łęczna 2:2. Bramki dla zespołu z Kocka zdobywali Arkadiusz Adamczuk w 37' i Michał Wójcicki w 50' minucie.O pechu może mówić Mykola Durkalevych który w meczu z rezerwami Górnika dostał czerwony kartonik i nie będzie mógł pomóc swoim kolegom w sobotnim spotkaniu.

Włodawianka:obecnie zajmuję 10 lokatę w ligowej tabeli.Drużyna z Włodawy zgromadziła do tej pory 39 punktów w 31 meczach.W ostatniej kolejce podopieczni Marka Droba ulegli drużynie z Piotrowic 0:4.Drużyna Włodawianki na pewno łatwo nie odpuści i będzie chciała wyjechać z Kocka z kompletem punktów.

Czy Wojciech Więcaszek,najlepszy strzelec LKS-u poprawi swój dorobek bramkowy? A może to Arek Adamczuk i spółka będą świętować zwycięstwo? Wszystkiego dowiemy się już w sobotę!