Polesie Kock-Powiślak Końskowola! Zapowiedź meczu XXVIII kolejki lubelskie IV ligi!

W najbliższą niedziele na Stadionie Miejskim w Kocku odbędzie się mecz w ramach XXVIII kolejki lubelskiej IV ligi pomiędzy Polesiem Kock a Powiślakiem Końskowola.

Niedzielny rywal naszej drużyny plasuje się na 10 miejscu w ligowej tabeli. Do tej pory drużynie z Końskowoli udało się zdobyć 32 punkty. Składa się na to 9 zwycięstw,5 remisów i 13 porażek. W ostatniej kolejce Powiślak zremisował u siebie ze Stalą Kraśnik 1:1. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył z rzutu karnego Rafał Giziński.

Polesie zajmuję obecnie 14 miejsce w tabeli IV ligi. Składa się na to 6 zwycięstw,7 remisów i 14 porażek. W ostatniej kolejce podopieczni Zbigniewa Wójcika przegrali w Werbkowicach z tamtejszym kryształem 3:0. W meczu z Kryształem zawodnicy walczyli bardzo ambitnie ale ostatecznie drużyna rywali okazała się lepsza.

Jak będzie tym razem? Czy zawodnikom Polesia uda się wygrać z Powiślakiem? Wszystko wiadomo będzie w niedzielę. Początek spotkania o godz.17:00. Zapraszamy!!