Polesie Kock-Stal Kraśnik! Zapowiedź meczu XXVI kolejki.

W środę 3 maja na Stadionie Miejskim w Kocku odbędzie się mecz w ramach 26 kolejki IV ligi Lubelskiej pomiędzy Polesiem Kock a Stalą Kraśnik.

Drużyna z Kraśnika,którą prowadzi Daniel Szewc plasuję się na 5 miejscu w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Stal zremisowała 1:1 z Tomasovią Tomaszów Lubelski.Bramkę dla zespołu z Kraśnika zdobył Anton Lutsyk. Trener kraśniczan w swoim składzie posiada bardzo dobrych zawodników takich jak Rafał Król,czy Oleksij Rodewicz. Ci dwaj zawodnicy na pewno będą chcieli poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.

Polesie zajmuję obecnie 15 miejsce w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce czaro-żółto-niebiescy po samobójczym trafieniu Jarosława Milcza i bramce Marcina Wójcika zremisowali z Lublinianką 2:2.Sytuacja naszej drużyny nie jest ciekawa. 6 zwycięstw,6 remisów i 13 porażek nie zadowala nikogo,ale podopieczni Zbigniewa Wójcika nie raz udowadniali że nie wolno ich lekceważyć.

Obie drużyn mierzyły się ze sobą 3 razy. Dwa razy wygrywało Polesie a raz z trzech punktów cieszyła się Stal.

Historia Spotkań:

18 października 2015

Stal Kraśnik-Polesie Kock 2:3

14 maja 2016

Polesie Kock-Stal Kraśnik 3:2

18 września 2016

Stal Kraśnik-Polesie Kock 7:2

Jak będzie tym razem? Która z drużyn okażę się lepsza? Wszystkiego dowiemy się 3 maja 2017r. Początek spotkania o godz.16:00