Remis po zaciętym meczu.

W meczu 13 kolejki Lubelskiej klasy okręgowej drużyna Polesia zremisowała z rezerwami Avii Świdnik 3:3.Bramki dla zespołu z Kocka zdobyli:2xJacek Cybul i 1xGrzegorz Misiarz.

Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach.Opady deszczu i nasiąknięte wodą boisko utrudniało zawodnikom obu drużyn grę.Pierwsza połowa była dość wyrównana.Zawodnicy Avii jak i Polesia nie potrafili udokumentować swoje przewagi.Gra w takich warunkach była bardzo ciężka.W pierwszej połowie przyjezdni kilkakrotnie próbowali wyjść na prowadzenie,ale nie mogli pokonać bramkarza Polesia.Kilka minut później ładną akcje prawym skrzydłem przeprowadzili zawodnicy Polesia,lecz piłka po strzale jednego z naszych zawodników nie znalazła drogi do bramki.Meczy był coraz bardziej wyrównany.A obaj bramkarze mieli coraz więcej pracy.Dobrą okazję na zdobycie bramki piłkarze Polesia mieli po jednym z rzutów rożnych.Niestety strzał jednego z graczy czarno-żółto-niebieskich zablokował obrońca gości.W 38'minucie nieuwagę gospodarzy wykorzystali gracze ze Świdnika i to oni wyszli na prowadzenie.Więcej bramek w pierwszej połowie nie oglądaliśmy,a po 45'minutach to Avia II Świdnik była zespołem lepszym.

Drugą połowę Polesie rozpoczęło od zmiany. Jakuba Dobosza zastąpił Tomasz Kamiński.W dalszym ciągu gra była wyrównana.Oba zespoły miały swoje sytuację lecz nie przełożyły się one na wynik.W 57' minucie Świdniczanie po raz drugi w tym meczu pokonali Marcina Zapała.Kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim przestali już chyba wierzyć w zwycięstwo swoje drużyny.Nadziej przywrócił jednak Jacek Cybul,który w 60' minucie zdobył kontaktowego gola dla Polesia.Po tej bramce Avia zaczęła mocniej napierać na bramkę gospodarzy.Tylko dobre interwencje Marcina Zapał uratowały czarno-żółto-niebieskich przed straceniem gola.Około 70'minuty świetną sytuację miał Paweł Kutnik lecz przegrał on pojedynek z obrońcą gości.Przyjezdni skutecznie się bronili i nie pozwalali przedostać się zawodnikom z Kocka pod swoją bramkę.10'minut przed końcem Jacek Cybul ponownie wpisał się na listę strzelców i dał wyrównanie drużynie Polesia.Obecni na Stadionie w Kocku kibice wierzyli,że uda im się pokonać przyjezdnych.Trzy minuty później kapitan zespołu z Kocka-Grzegorz Misiarz dał prowadzenie gospodarzom.Niestety w doliczonym czasie gry goście strzelili jeszcze bramkę.Dwie minuty później sędzia zakończył mecz a obie drużyny podzieliły się punktami.

Polesie Kock-Avia II Świdnik 3:3

Bramki:60',80' Jacek Cybul,83'Grzegorz Misiarz

Polesie:Zapał-Dobosz(46'Kamiński),P.Mitura,Krupski,Wójcik,Ma.Skrzypek,Misiarz,Wójcicki,Durkalevych(60'Kutnik),Filipczuk(65'Sikorski),Cybul.