Z Piotrowicami o przełamanie

W najbliższą niedzielę(28.05) zespół Polesia podejmować będzie na własnym boisku drużynę z Piotrowic. Dla naszej  drużyny jest to bardzo ważny mecz,bowiem naszym celem jest pozostanie w IV lidze.

Do zakończenia rozgrywek pozostało już tylko 5 kolejek.Kibice z Kocka na pewno liczą na to że drużyna Polesia pozostanie w IV lidze na kolejny sezon.Aby jednak to się stało podopieczni Zbigniewa Wójcika muszą pokonać u siebie drużynę z Piotrowic i zdobywać komplet punktów w kolejnych meczach.Pokonanie podopiecznych Konrada Maciejczyka nie jest jednak takie proste,jak może się wydawać,bowiem ekipa z gminy Strzyżewice nie raz udowadniała,że trzeba się z nią liczyć.W ostatniej kolejce drużyna Pom-u pokonała na własnym boisku Powiślaka Końskowola 4:2.Tyle szczęścia nie mieli zawodnicy Polesia którzy przegrali w Rożdżałowie z Kłosem Chełm 3:2.Bramki dla naszego zespołu zdobyli Arek Adamczuk i Dominik Kula.Piłkarze Polesia mogli zremisować ten mecz ale swojej okazji nie wykorzystał Jacek Cybul któremu nie udało się pokonać bramkarza Kłosu z rzutu karnego.

Czy piłkarze Polesia pokonają POM i do końca będą walczyć o utrzymanie? Wiadomo będzie już w niedziele. Początek meczu o 17:00