Zwycięstwo!

Zwycięstwo!

W niedzielne popołudnie na Stadionie Miejskim w Kocku swój mecz rozgrywał zespół Polesia.Podejmowali oni tego dnia zespół Lublinianki z którym zwyciężyli 2:1. Bramki dla Polesia zdobywali Arek Adamczuk i Jacek Cybul.

Od początku spotkania obie drużyny grały bardzo równo. Raz przy piłce byli gospodarze a raz goście. W 17 minucie świetną sytuacje mieli gracze Lublinianki,lecz Marcin Makowski obronił strzał zawodnika Lublinianki. Chwile później Lublinianie mogli prowadzić 1:0 ale znowu świetną interwencją popisał się dobrze broniący bramki Polesia Marcin Makowski. Polesie cały czas atakowało i oddawało strzały na bramkę przeciwnika,lecz bez większego skutku. Do przerwy kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Kocku nie oglądali bramek.

W drugiej połowie było trochę inaczej. Kocczanie zaczęli grać piłką i tworzyć sobie świetne sytuacje. Swoje szanse mieli między innymi Grzegorz Góral czy też Piotr Struski ale ich strzały głównie były blokowane albo nie celne. Pierwsza bramkę dla Polesia zdobył Arek Adamczuk. Młody zawodnik świetnie ograł obronę Lublinianki i umieścił piłkę w siatce.Lublinianka zdobyła gola w 76 minucie. Dominik Kula który chciał wybić piłkę z pola karnego przypadkiem nabił Marcina Wójcika i piłka wpadła do bramki. Chwilę później mogło być 2:0. Michał Wójcicki który zmienił Dominiak Kulę dostał świetną piłkę od kolegi ograł obronę oddał strzał obok bramkarza,lecz piłka dosłownie zatrzymała się przed linnią bramkową. W 81 minucie Polesie dopięło swego. Doskonałe podanie od Arka Adamczuka,który ograł w narożniku boiska zawodników Lublinianki otrzymał Jacek Cybul,który umieścił piłkę w siatce. Do końca meczu oba zespoły miały swoje sytuacje ale żadna z nich nie potrafiła zamienić ich na bramki.

Polesie Kock-Lublinianka Lublin 2:1

Bramki: Adamczuk 68',Cybul 81'

Polesie:Makowski-Gałązka,P.Mitura,Wójcik,Kutnik(75' Skrzypek),Adamczuk,Misiarz,Cybul,Kula(79' Wójcicki),Struski(88' Nakonieczny),Góral(88' Gryglicki)