Zwyciężyć w Hrubieszowie

Przed Polesiem kolejny mecz wyjazdowy. Po zwycięstwie nad LKS-em Milanów podopieczni Zbigniewa Wójcika pojadą do Hrubieszowa gdzie zmierzą się z tamtejszą Unią.

Unia Hrubieszów to zespół zajmujący 14 miejsce w ligowej tabeli. Zespół prowadzony przez Dariusza Herbina w rozegranych meczach zgromadził 19 punktów.W ostatniej kolejce zespół z Hrubieszowa wygrał u siebie z Victorią Żmudź 3:0.Do ostatniego miejsca które daje utrzymanie Unia traci 2 punkty. Najlepszym strzelcem Unii jest Dominik Karaszewski który zdobył dla tej drużyny 6 bramek.Po raz ostatni obie drużyny mierzyły się ze sobą jesienią wtedy wówczas górą byli zawodnicy Polesia którzy wygrali 3:1. Wtedy bramki dla zespołu z Kocka zdobywali Arkadiusz Adamczuk oraz dwie Jacek Cybul. Obie drużyny mierzyły się ze sobą również w sezonie 2015/2016. W rundzie jesiennej sezonu 2015/16 Polesie wygrało z Unią 3:1,natomiast wiosną obie drużyny podzieliły się punktami.

Spotkanie Unia Hrubieszów-Polesie Kock odbędzie się w niedziele(9 kwietnia br.) o godz.14:00 w Hrubieszowie.