Pokonać Tomasovię

W niedziele(23.04 br.) o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Kocku odbędzie się mecz w ramach 24 kolejki lubelskiej IV ligi pomiędzy Polesiem Kock a Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Tomasovia obecnie plasuję się tuż za ligowym podium.W ostatniej kolejce podopieczni Marka Sadowskiego pokonali Unię Hrubieszów aż 4:0.Drużyna z Tomaszowa Lubelskiego ma w swoich szeregach bardzo dobrych zawodników którzy na pewno będą chcieli poprowadzić drużynę do zwycięstwa.

Podopieczni Zbigniewa Wójcika plasują się na 13 miejscu w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce czarno-żólto-niebiescy zremisowali na wyjeździe z Lewartem Lubartów 2:2. Bramki dla naszej drużyny zdobywali wtedy Grzegorz Misiarz i Michał Wójcicki.Trener Wójcik nie będzie mógł skorzystać z Pawła Kutnika który nabawił się kontuzji ale będzie miał do dyspozycji wielu innych doskonałych zawodników.

Na skróty:

Kiedy: 23 kwietnia(niedziela)