Zapowiedź IV Kolejki Lubelskiej IV Ligi!

Już w najbliższą niedziele na Stadionie Miejskim w Kocku o godzinie 17:00 odbędzie się mecz IV kolejki Lubelskiej IV Ligi pomiędzy Polesiem Kock a LKS-em Milanów.

Polesie obecnie zajmuje 16 lokatę z dorobkiem tylko 1 punktu. W ostatniej kolejce Polesie uległo w Żmudzi tamtejszej Victorii 4:1. Jedyna bramkę dla drużyny z Kocka zdobył z Rzutu karnego Dominik Kula. Polesie dotychczas rozegrało jedno spotkanie na własnym boisku w którym zremisowali z Lutnią Piszczac 3:3 Bramki dla Polesia w tym spotkaniu strzelali dwukrotnie Góral i raz Cybul.

LKS Milanów obecnie zajmuje 17 lokatę w ligowej tabeli zdobywając także tylko 1 punkt. W ostatnim meczu drużyna z Milanowa uległa Lutni Piszczac 2:1. Bramkę dla gości strzelił wówczas Kamil Daszczyk. LKS Milanów dotychczas rozegrał jedno spotkanie na własnym boisku remisując z Ładą Biłgoraj 0:0.

W rundzie jesiennej oba zespoły zdobyły po jednym punkcie. Na pewno jedna jak i druga drużyna będą chciały w tym spotkaniu zgarnąć pełną pule. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Dowiemy się w niedziele!!

Zapraszamy wszystkich kibiców!!!