Porażka po ambitnej walce.

Piłkarze Polesia Kock z pewnością nie zaliczą rundy jesiennej do udanych. Dziś na Stadionie Miejskim w Kocku po ambitnej walce przegrali z rezerwami Górnika Łęczna 2:3.

Polesie nie przestraszyło się rywala.Już w pierwszej minucie gospodarze cieszyli się z prowadzenia. Ładną akcję rozpoczął Grzesiek Góral który podał na skrzydło do Arka Adamczuka a ten wbiegł w pole karne,podał do Piotrka Struskiego który zaskoczył bramkarza gości i zdobył bramkę.Kilkanaście minut później mogło być już 2:0. W polu karnym faulowany był jeden z zawodników Polesia i sędzia podyktował rzut karny,do piłki podszedł Andrzej Gruba lecz jego strzał obronił bramkarz gości.Przyjezdni częściej utrzymywali się przy piłce lecz nie mogli zdobyć bramki.Udało im się to dopiero w 29 minucie.Marcina Makowskiego pokonał Patryk Orysz i było 1:1.Gospodarze odpowiedzieli błyskawicznie. Podanie ze skrzydła od jednego z kolegów otrzymał Jacek Cybul i umieścił piłkę w bramce Damiana Muchy.Goście mieli okazje do wyrównania lecz nie mogli pokonać Marcina Makowskiego.Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1.

w drugiej połowie to młodzi "Górnicy" przeważali i tworzyli sobie sytuację lecz nie mogli pokonać młodego Makowskiego. trener Marek Och postanowił przeprowadzić kilka zmian. w 66 minucie za Jacka Cybula wszedł Kamil Szysiak. Gospodarze mogli cieszyć się z trzeciej bramki. Dominik Kula w swoim stylu ograł obrońców gości i podał do Grześka Górala który strzelił minimalnie nad bramką.Wspomnianego wcześniej Kule zmienił Paweł Kutnik. W 79 minucie przyjezdni wyrównali. Marcina Makowskiego pokonał Piotr Grzelczak który pięknym wolejem nie dał szans Makowskiemu.Gospodarze mogli zdobyć trzecią bramkę lecz sytuacji sam na sam nie wykorzystał Góral. W doliczonym czasie gry "Górnicy" zadali ostateczny cios piłkarzom Polesia zdobywając bramkę na 2:3. Po tym golu sędzia zakończył spotkanie,a gospodarze musieli uznać wyższość rywali.

Polesie Kock-Górnik II Łęczna 2:3

Bramki:Struski,Cybul

Polesie:Makowski-Skrzypek,P.Mitura,Gruba,Wójcik,Misiarz,Adamczuk(88'Nakonieczny),Cybul(66'Szysiak),Kula(78'Kutnik),Struski(76'Augustynowicz),Góral.