zamknij reklamę

Polesie Kock-Łada 1945 Biłgoraj! Zapowiedź meczu 34 kolejki IV ligi Lubelskiej!

Polesie Kock-Łada 1945 Biłgoraj! Zapowiedź meczu 34 kolejki IV ligi Lubelskiej!

Jutro(17.06) na Stadionie Miejskim w Kocku,Polesie Kock rozegra ostatni mecz ligowy w sezonie 2016/2017.Przeciwnikiem podopiecznych Zbigniewa Wójcika będzie Łada 1945 Biłgoraj

Na kolejkę przed zakończeniem ligowych zmagań czarno-żółto-niebiescy zajmują 14 miejsce w ligowej tabeli,tracąc do 13-dającego utrzymanie tylko jeden punkt.Drużyną zajmującą 13 lokate jest Victoria Żmudź.Gracze ze Żmudzi w ten weekend grają u siebie z Górnikiem II Łęczna i w przypadku zwycięstwa naszej drużyny nad Ładą a porażki Victorii z Górnikiem nasz zespół zostanie w IV lidze na kolejny sezon.Zwycięstwo nad zespołem z Biłgoraja nie będzie takie proste,gdyż podopieczni Ireneusza Zarczuka są w świetnej formie.Najskuteczniejszym zawodnikiem Polesia jest Arkadiusz Adamczuk który zdobył w tej rundzie 12 goli.

Sobotni rywal Polesia,Łada 1945 Biłgoraj to 8 drużyna IV ligi lubelskiej.Biało-niebiescy w rozegranych dotychczas 33 meczach zgromadzili 46 punktów.(14 zwycięstw,4remisy i 15 porażek). W ostatnim meczu Łada pokonała na własnym boisku Włodawiankę Włodawa 3:1.Wszystkie bramki dla zespołu z Biłgoraja zdobył Patryk Dorosz.Łada ostatni raz przegrała 7 czerwca br. kiedy to musiała uznać wyższość Powiślaka Końskowola.Od tamtej pory biało-niebiescy zremisowali z Iskrą Piotrowice i wygrali z wspomnianą wcześniej Włodawianką.Najskuteczniejszym zawodnikiem,a właściwie najskuteczniejszymi zawodnikami Łady są Patryk Dorosz i Jurij Perin.

Spotkanie pomiędzy Polesiem Kock a Ładą 1945 Biłgoraj odbędzie się 17 czerwca br. o godz.17:30 na Stadionie Miejskim w Kocku.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości