Zwycięstwo z Unią!!

W ostatni weekend sierpnia Polesie podejmowało u siebie Unię Hrubieszów. Gospodarze po dobrym meczu mogli cieszyć się z kompletu oczek.

Goście z Hrubieszowa do Kocka przyjechali po zwycięstwo,wiedzieli ze nie będzie to łatwy mecz,ponieważ drużyna Polesia to jeden z najskuteczniejszych zespołów w stawce. Przy takim skwarze i upale łatwo grać nie było. W pierwszej połowie minimalnie lepiej prezentowali się rywale,którzy częściej byli przy piłce i trochę  skuteczniejsi.  Polesie oddało właściwie tylko jeden strzał,lecz bramkarz Unii wybił piłkę na rzut rożny. Hrubieszowianie oddali trzy strzały,lecz wszystkie były niecelne. dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy goście po jednej z kontr zdobyli bramkę do szatni.

Od drugiej połowy to Polesie doszło do głosu. Trochę ożywienia dla zespołu Jerzego Wyroślaka wniósł Jacek Cybul,który po wejściu na boisko zdobył dwie bramki. Wspomniany Cybul miał jeszcze okazje na zdobycie bramki,lecz najpierw w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza a później w słupek. Pod koniec meczu Polesie zdobyło ostatniego gola w tym meczu. Długie podanie od jednego ze swoich kolegów otrzymał Arek Adamczuk, który oddał ładny strzał i pokonał bramkarza gości. Hrubieszowianie mieli jeszcze sytuacje na zdobycie bramki,lecz świetnie spisał się debiutujący bramkarz Polesia Marcin Makowski. Więcej bramek nie padło i gospodarze mogli cieszyć się z cennego zwycięstwa.

Polesie Kock-Unia Hrubieszów 3:1 (0:1)

Bramki:2x Cybul,Adamczuk

Skład: Makowski-Gałązka,Mitura,Wójcik,Kutnik(80' Skrzypek) Adamczuk,Misiarz,Gruba,Kula(62'Wójcicki),Nakonieczny(Cybul46')Góral(87'Gryglicki)